تهران، نیاوران، روبروی جماران، جنب بانک سامان، پلاک 148، طبقه دوم
کلینیک زیبایی مهرافروز
Search
Close this search box.
هزینه لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد، برای افرادی که قصد مراجعه به مراکز مربوطه را دارند موضوعی بسیار حائز اهمیت است. به طور کلی، لیزر کردن یکی از راه‌های بسیار به صرفه برای رفع دائمی موهای زائد بدن است که باعث زیبایی و درخشندگی، نرمی و لطافت پوست شما می‌شود. هزینه لیزر موهای زائد بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. مثلا نوع دستگاه لیزر، میزان تجربه کادر درمانی، ناحیه مدنظر برای لیزر و… می‌توانند زمینه‌ساز تغییر قیمت لیزر موهای زائد بدن شوند. در ادامه بیشتر در مورد نرخ لیزر موهای زائد بدن صحبت خواهیم کرد.

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن به چه عواملی بستگی دارد؟

تعرفه لیزر موهای زائد معمولاً یکی از اولین دغدغه‌ها و نگرانی‌های افرادی است که قصد دارند از لیزر موهای زائد سود ببرند. این هزینه در واقع به چند فاکتور مختلف بستگی دارد که هر کدام باید به تفکیک مورد بررسی قرار بگیرند. به طور مثال میزان تخصص پزشک، تجهیزات مورد استفاده و نوع خدماتی که افراد دریافت می‌کنند می‌توانند بر کاهش یا افزایش قیمت لیزر موهای زائد موثر باشند‌. توصیه می‌کنیم که قبل از تصمیم‌گیری برای انجام لیزر، فاکتورها و عواملی را که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم مورد بررسی قرار دهید تا با آگاهی بیشتر، تصمیمی بهتر بگیرید.

✅ هزینه لیزر موها زائد در کلینیک مهر افروز با دستگاه الیت پلاس سایناشور در سال 1403

نواحیقیمت
بیکینی190,000
خط باسن79,000
روی باسن249,000
بیکینی + خط باسن240,000
زیر بغل 110,000
ساق پا319,000
ران پا519,000
کل پا729,000
ساعد دست219,000
بازو319,000
کل دست429,000
شکم از زیر سینه250,000
مثلث شکم95,000
خط ناف49,000
بین سینه79,000
دور سینه49,000
نیم‌تنه پشت کامل390,000
گودی کمر189,000
کل صورت210,000
کل صورت به جز پیشانی170,000
چانه89,000
پشت لب49,000
چانه + پشت لب109,000
گردن89,000
پیشانی 59,000
گونه 55,000
خط ریش59,000
اعداد ذکر شده در جدول به تومان است.

ناحیه لیزر و میزان گستردگی آن

قیمت لیزر موهای زائد برای هر ناحیه از بدن متفاوت است. هر ناحیه از بدن به لحاظ وسعت و حساسیت پوست و همچنین جنس موها با ناحیه دیگر متفاوت است. بنابراین زمانی که به کلینیک‌های مورد نظر مراجعه می‌کنید حتماً راجع به قسمت‌هایی که برای لیزر مد نظر دارید، با تکنسین گفتگو داشته باشید تا با توجه به ناحیه مورد نظر، تعداد جلسات و قیمت لیزر را به شما اعلام کنند.

تعداد جلسات مورد نیاز

 از دیگر موارد موثر بر نرخ لیزر موهای زائد می‌توان به تعداد جلسات لیزر اشاره کرد. تعداد جلسات برای دریافت نتایج مطلوب از لیزر، معمولا بعد از بررسی پزشک مشخص می‌شود. پزشک با مشاهده نوع موها و میزان تراکم مو در ناحیه مد نظر می‌تواند تعداد جلساتی را که به لیزر نیاز دارید بگوید. بنابراین برای انجام لیزر موهای زائد بدن به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید تا قیمت نهایی را همان جلسه اول به شما بگویند و در صورت داشتن توان مالی، اقدامات لازم را انجام دهید.

موقعیت مکانی کلینیک زیبایی

 معمولاً موقعیت مکانی کلینیک زیبایی بر قیمت نهایی لیزر موهای زائد بدن تاثیرگذار است. به طور مثال میزان هزینه‌ای که یک کلینیک زیبایی در مناطق شمالی تهران از مشتریان دریافت می‌کند در مقایسه با هزینه‌های دریافتی توسط کلینیک‌های فعال در مراکز جنوبی، بسیار بیشتر خواهد بود. این موضوع به هزینه بالای اجاره‌ها در مناطق مختلف مربوط می‌شود‌.

قیمت لیزر موهای زائد

میزان شهرت و اعتبار کلینیک زیبایی

 کلینیک‌هایی که به واسطه ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب به شهرت رسیده‌اند و شناخته شده هستند، طبیعتاً قیمت بیشتری را در مقایسه با مراکز و کلینیک‌های گمنام یا ناشناخته دریافت می‌کنند و این موضوع امری اجتناب ناپذیر است. البته مراجعه به کلینیک‌های مشهور، در دریافت نتایج مطلوب تاثیر ویژه‌ای دارد.

مهارت و تجربه کادر درمانی

انتخاب کلینیک‌هایی با کادر درمانی ماهر و مجرب، باعث می‌شود که تجربه لذت بخشی را از لیزر موهای زائد داشته باشید و ضمن دریافت نتایج رضایت بخش، با هیچ مشکل یا عارضه‌ایی بعد از انجام لیزر مواجه نشوید. این موضوع نیز در نهایت باعث افزایش قیمت لیزر موهای بدن می‌شود.

نوع دستگاه لیزر و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک

نوع دستگاه لیزر و تجهیزاتی که در کلینیک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد بر قیمت نهایی لیزر موهای زائد بدن تاثیر مستقیمی دارد. بسیاری از کلینیک‌ها از دستگاه‌های قدیمی استفاده می‌کنند. این موضوع اگرچه باعث کاهش قیمت نهایی لیزر می‌شود. اما استفاده از دستگاه‌های قدیمی تاثیر چندانی برای حذف موهای زائد بدن ندارد. هر چقدر که کیفیت دستگاه‌ها بیشتر و تجهیزات مورد استفاده پیشرفته‌تر باشند، اگرچه هزینه انجام لیزر افزایش پیدا می‌کند اما این موضوع باعث دریافت نتایج بهتر و ماندگارتری می‌شود.

جنسیت متقاضیان

 نرخ لیزر موهای زائد مردان متفاوت است. بنابراین جنسیت متقاضیان برهزینه نهایی لیزر تاثیر می‌گذارد. معمولاً خانم‌ها به دلیل داشتن موهای کمتر و نازک‌تر نسبت به آقایان، هزینه کمتری را برای دریافت خدمات لیزر پرداخت می‌کنند.

هزینه های مربوط به مشاوره

قبل از انجام لیزر معین زائد، معمولاً یک سری جلسات مشاوره برگزار می‌شود تا پزشک و زیباجو با هم گفتگو داشته باشند. در این جلسه افراد مورد معاینه و بررسی قرار می‌گیرند و تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر توسط پزشک تعیین می‌شود. همچنین هزینه لیزر هر ناحیه به فرد اعلام می‌شود تا با آگاهی بهتری تصمیم بگیرند.

قیمت ناحیه‌ای لیزر موهای زائد

📝 پکیج اول

هزینه = ۹۵۰,۰۰۰ تومان

کل پا + بیکینی + خط باسن + زیر بغل

📝 پکیج دوم

هزینه = ۸۹۰,۰۰۰ تومان

ساق پا + ساعد دست + زیربغل + بیکینی + خط باسن + صورت

📝 پکیج سوم

هزینه = ۸۵۰,۰۰۰ تومان

ساق پا + ساعد دست + زیربغل + بیکینی + خط باسن

📝 پکیج سوم

هزینه = ۶۷۰,۰۰۰ تومان

ساق پا + زیر بغل + بیکینی + خط باسن

هزینه لیزر موهای زائد در تهران در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر در سال ۱۴۰۳ در تهران یا سایر نقاط کشور با تغییراتی مواجه شده است. این هزینه با توجه به افزایش دستمزد پزشک و کار درمان در سال جدید،  میزان مهارت و تخصص کادر درمان، منطقه جغرافیایی کلینیک مدنظر، تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر و… تعیین می‌شود. همچنین میزان ایمنی و کیفیت کار درمان، در تعیین هزینه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. هرچه که دستگاه انتخابی شما برای لیزر خطرات کمتر و عوارض کمتری داشته باشد، مطمئناً قیمت لیزر بدن با این دستگاه افزایش پیدا می‌کند. به طور کلی هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک مهر افروز واقع در تهران در سال ۱۴۰۳ برای نواحی مختلف بدن به شرح زیر است:

هزینه لیزر موهای زائد صورت

 هزینه لیزر موهای زائد صورت برای بخش‌های مختلف صورت متفاوت است. بسته به نیاز شما و بررسی این مورد که کدام نواحی صورت شما نیاز به لیزر دارد، این مورد مشخص می‌شود. در این راستا می‌توانید از مشاورین کلینیک نیز راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. هزینه لیزر کل صورت در کلینیک مهرافروز 210 هزار تومان است.

هزینه لیزر موهای زائد بدن

 هزینه لیزر موهای زائد بدن بسته به اینکه شما کدام بخش ها را انتخاب می‌کنید ممکن است متفاوت باشد. کلینیک مهر افروز برای لیزر زائد بدن پکیج‌های اقصادی معرفی کرده است که در ادامه آن ها را مشاهده می کنید.

📝 پکیج اول

هر جلسه 1,190,000

 • کل پا
 • ساعد دست
 • بیکینی
 • زیر بغل
 • خط باسن
 • دور سینه
 • خط ناف

📝 پکیج دوم

هر جلسه 1,590,000

 • کل پا
 • کل دست
 • بیکینی
 • زیر بغل
 • خط باسن
 • گودی کمر
 • روی باسن

📝 پکیج سوم

هر جلسه 1,890,000

 • کل بدن
 • صورت و گردن کامل

هزینه لیزر موهای زائد واژن

 هزینه لیزر موهای زائد واژن، با توجه به میزان ضخامت موها و میزان وسعت این ناحیه تعیین می‌شود. به طور کلی و حدودی هزینه این ناحیه حدود ۲۴۰ هزار تومان خواهد بود. البته این هزینه شامل لیزر واژن به همراه خط باسن می‌شود.

هزینه لیزر موهای زائد بیکینی

 لیزر موهای زائد بیکینی با توجه به تعداد جلسات لازم برای انجام لیزر که حدوداً بین ۵ تا ۸ جلسه درمان زمان می‌برد، تعیین می‌شود. همچنین عواملی مانند نوع پوست، رنگ پوست، قطر و ضخامت موها و عوامل هورمونی می‌توانند این تعداد جلسات را کاهش یا افزایش دهند و بر هزینه نهایی تاثیر بگذارند. به طور حدودی هزینه لیزر این ناحیه از بدن ۱۹۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

تعرفه لیزر موهای زائد کل دست

 برخی از زیباجویان ترجیح می‌دهند که برای بررسی اثرات لیزر، ابتدا ناحیه‌ای از بدن را لیزر کرده و در صورت دریافت نتایج رضایت بخش، برای لیزر نواحی دیگر نیز اقدام کنند. این افراد معمولاً برای شروع لیزر از دست‌ها آغاز می‌کنند. تعرفه لیزر موهای زائد کل دست شامل ۴۲۹ هزار تومان می‌شود.

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

 موهای ناحیه زیر بغل معمولاً ضخیم هستند اما با توجه به کم بودن وسعت این قسمت از بدن، نرخ لیزر موهای زائد این ناحیه چندان گران نیست و تقریباً ۱۱۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

هزینه‌های لیزر برای آقایان

آقایانی که قصد استفاده از لیزر موهای زائد بدن را دارند می‌توانند به بررسی لیست قیمت لیزر موهای زائد برای بخش‌های مختلف بدن آقایان، برای دریافت خدمات لیزر اقدام کنند.

نواحیقیمت
خط ریش69.000
نیم‌تنه جلو391,000
نیم‌تنه پشت کامل449,000

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس برقرار کنید.

مقایسه هزینه لیزر موهای زائد با روش های دیگر

برای از بین بردن موهای زائد بدن روش‌های مختلفی مانند استفاده از شمع، واکس، اپیلاسیون یا روش‌های خانگی دیگر وجود دارد. هر یک از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. اما به طور کلی لیزر موهای زائد بدن یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌ها برای حذف موهای زائد است که با استفاده از دستگاه‌های لیزر انجام می‌شود. این روش یک روش بسیار دقیق و موثر به شمار می‌رود که برای حذف موهای مناطق حساس مانند زیر بغل، بالای لب، صورت و… نیز بسیار کاربردی بوده و برخلاف سایر روش‌ها هیچ محدودیتی در این زمینه ندارد. استفاده از این روش هیچ عوارضی ندارد و برخلاف سایر روش‌ها، بدون درد و التهاب انجام می‌شود. علاوه بر آن، بسیار دقیق و امن است اما در مقایسه با سایر روش‌ها هزینه بالایی را را می‌طلبد.

علت اختلاف قیمت لیزر در کلینیک های مختلف چیست؟

شاید این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده که چرا اختلاف قیمت لیزر در کلینیک‌های مختلف متفاوت است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم کلینیک‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند معمولاً در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان تفاوت‌هایی دارند و به همین علت هزینه‌های متفاوتی را از زیباجویان دریافت می‌کنند. بعضی از مراکز غیر حرفه‌ای برای اینکه میزان درد هنگام لیزر را کم کنند، توان و انرژی خروجی دستگاه را کاهش می‌دهند که این کار باعث رشد مجدد موها بعد از مدتی کوتاه می‌شود. به طوری که دیگر امکان حذف آن‌ها با روش لیزر وجود ندارد. اما در مراکز حرفه‌ای، با استفاده از گازهای خنک کننده پیشرفته و تکنیک‌های به‌روز، درد را کاهش می‌دهند و موها را با بیشترین میزان توان و قدرت دستگاه حذف می‌کنند. بنابراین لیزر به این روش نتیجه برگشت ناپذیری دارد. همچنین کلینیک‌های معتبر که زیر نظر پزشکان متخصص فعالیت می‌کنند، خدماتی با کمترین میزان عوارض را به زیباجویان ارائه می‌کنند و سلامت آنان را در اولویت قرار می‌دهند. اما این موضوع در مورد کلینیک‌های نامعتبر صدق نمی‌کند. به همین علت کلینیک‌های مختلف در ارائه قیمت لیزر موهای زائد بدن با هم متفاوت هستند.

آیا هزینه لیزر مو برای هر جلسه یکسان است؟

بله هزینه‌هایی که ذکر شده برای هر جلسه است و هزینه لیزر برای جلسه اول، با جلسات دوم، سوم، چهارم و… هیچ تفاوتی ندارد. بعد از گذشت ۶ الی ۸ جلسه، دیگر نیازی به لیزر ندارید و می‌توانید هر ۶ ماه یا هر یک سال یک بار برای شارژ اقدام کنید.

هزینه لیزر موهای زائد

آیا هزینه لیزر کل بدن را فقط یکبار پرداخت می‌کنیم؟

خیر. برای حذف دائمی موها با استفاده از روش لیزر، هر فردی بنا به شرایط بدنی و ضخامت موها، به تعداد جلسات متفاوتی نیاز دارد که در صورت مراجعه در هر جلسه، هزینه را به صورت مجزا در همان جلسه پرداخت می‌کند.

آیا هزینه لیزر موهای زائد شامل بیمه می شود؟

قیمت لیزر موهای زائد در اکثر موارد به هیچ عنوان تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد. این موضوع در مورد افرادی که تحت پوشش نیروهای مسلح هستند نیز صدق می‌کند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. چرا که این روش یک فرایند زیبایی محسوب می‌شود و هیچ بیمه‌ای انجام آن را الزام نمی‌داند. تنها در صورتی که رویش بیش از حد موهای زائد باعث ایجاد بیماری‌های خاص شود بنا بر تایید و تشخیص پزشک متخصص پوست و مو، ممکن است بخشی از هزینه‌های لیزر موهای زائد توسط بیمه پرداخت شود.

نگاه کلی به قیمت لیزر موهای زائد بدن

امروزه لیزر موهای زائد به یک روش فوق العاده کاربردی برای حذف موهای زائد تبدیل شده است. به همین علت میزان قیمت لیزر موهای زائد بدن به یک دغدغه و چالش بسیار مهم برای افرادی که قصد انجام لیزر را دارند تبدیل شده است. همانطور که گفتیم قیمت لیزر با توجه به فاکتورها و عوامل متعددی تعیین می‌شود که کیفیت کلینیک، نوع دستگاه، میزان تراکم موها، وسعت ناحیه مد نظر و عواملی از این قبیل می‌تواند بر قیمت نهایی لیزر تاثیرگذار باشد. اما به طور کلی، برای دریافت نتایج رضایت بخش و دائمی از لیزر موهای زائد، به سراغ دستگاه‌های با کیفیت و مراکز معتبر بروید و تنها به خاطر پرداخت هزینه کم، هر کلینیکی را انتخاب نکنید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *