تهران، نیاوران، روبروی جماران، جنب بانک سامان، پلاک 148، طبقه دوم
کلینیک زیبایی مهرافروز
Search
Close this search box.

تجهیزات

emtone

دستگاه لاغری EMTONE

اولین و تنها درمان تخصصی سلولیت در دنیا

دستگاه لاغری امتون EMTONE یکی از جدیدترین روش‌ها برای لاغری موضعی بوده که بیشتر بر روی رفع سلولیت تمرکز دارد. این دستگاه اولین و تنها دستگاه تخصصی درمان سلولیت در جهان است. این روش می‌تواند برای درمان بسیاری از بیماری‌های عضلانی و ارتوپدی نیز مفید باشد.

دستگاه لاغری EMSCULPT Neo

تنها چربی سوز و عضله ساز ترکیبی مورد تأیید FDA

یک روش ترکیبی عضله سازی و چربی سوزی همزمان می‌باشد. کاهش دور شکم و ران با دستگاه ام اسکالپ تنها در ۴ جلسه و عضله سازی تنها در ۳۰ دقیقه ممکن می‌شود! بیشترین کاربرد این دستگاه لاغری در نواحی شکم و پهلو، پاها، بازوها و باسن است.  نیم ساعت استفاده از دستگاه معادل 20 هزار حرکت دراز نشست است.

ام اسکالپت
فرکسل

دستگاه جوانسازی Fraxel

معروف ترین لیزر جوانسازی دنیا

دستگاه فرکسل یکی از تکنولوژی های لیزری است که برای درمان مشکلات پوستی مانند چین و چروک، جوش، آکنه، لکه های پوستی، جوش های خالص و سایر نقص های پوستی استفاده می‌شود.

دستگاه جوانسازی Age jet

تکنولوژی بلفاروپلاستی غیر تهاجمی

جوانسازی صورت با لیزر AGEJET برای انواع پوست مناسب بوده و اثربخشی بسیار بالایی دارد. در لیزر age jet، گاز نیتروژن با دریافت انرژی الکترومغناطیس، تحریک شده و به‌ صورت شات به محل درمان اصابت می‌کند. جوانسازی چین و چروک اطراف چشم، جوانسازی پلک ها و اطراف لب، کاهش منافذ باز صورت، کاهش ضایعات پیگمانته و… از جمله کاربردهای لیزر ایج جت است.
Age jet
ATTIVA

دستگاه جوانسازی ATTIVA

جدید ترین نسل تکنولوژی جوانسازی پوست

آتیوا یکی از جدیدترین دستگاه های جوانسازی پوست می باشد. این دستگاه با برخورداری از تکنولوژی RF در بهبود خطوط و چین و چروک های پوستی، درمان افتادگی و شلی پوست، لیفت سینه، ران، باسن و بازوها موثر است، آتیوا با بهره گیری از تکنولوژی حرارت القا شده ی زیرپوستی قادر است پوست افراد را 5 تا 10 سال جوان تر کند.