تهران، نیاوران، روبروی جماران، جنب بانک سامان، پلاک 148، طبقه دوم
کلینیک زیبایی مهرافروز
Search
Close this search box.

دستگاه ام اسکالپت نئو

چربی سوزی و عضله سازی را در یک زمان تجربه کنید! کاهش دور شکم و ران با دستگاه ام اسکالپ تنها در ۴ جلسه و عضله سازی تنها در ۳۰ دقیقه ممکن می‌شود! بیشترین کاربرد این دستگاه در نواحی شکم وپهلو، پاها، بازوها و باسن است.

دستگاه ام EMSCULPT NEO چیست؟

باور اینکه دستگاهی وجود دارد که می‌تواند چربی‌ها را به‌صورت موضعی بسوزاند و عضله ایجاد کند کمی سخت است! اما دستگاه ام اسکالپت نئو این موضوع را ممکن می‌کند! ام اسکالپت نئو، یک دستگاه لاغری است که برای چربی سوزی و لاغری موضعی کاربرد دارد. نتایج استفاده از این دستگاه به هیچ عنوان با نتایج لاغری با رژیم درمانی، ورزش یا حتی استفاده از تکنولوژی آر اف و الکترو مغناطیس، قابل مقایسه نیست. این روش غیرتهاجهمی، با کانتورینگ بدن، عضله‌سازی را ممکن می‌سازد. از ویژگی‌های مثبت این روش می‌توان به این موضوع اشاره کرد که برای نقاطی از بدن که در برابر ورزش مقاومت نشان می‌دهند، بیشترین کاربرد را دارد. برای مثال، از این دستگاه برای شکل دادن به باسن، ران، بازوها و پاها استفاده می‌شود. این دستگاه لاغری رشد عضلات را تا سطحی معادل ۱۲ تا ۱۶ هفته برنامه تمرین مقاومتی و پر شدت فعال می‌کند. در ادامه مطلب با کاربردهای ام اسکالپ نئو، تعداد جلسات لازم و مراقبت‌های قبل و بعد آن آشنا می‌شویم.

لاغری و چربی سوزی با دستگاه ام اسکالپت نئو

ام اسکالپت یک دستگاه مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است که برای شکل‌دهی موضعی بدن استفاده می‌شود. این دستگاه از انرژی الکترومغناطیسی با شدت بالا استفاده می‌کند. نسخه بهبود یافته این دستگاه، ام اسکالپت نئو نام دارد. در این دستگاه، دو فناوری آر اف و انرژی الکترومغناطیس (HIFEM) با یکدیگر ترکیب شده‌اند. این دستگاه برخلاف نسخه قبلی خود که تنها بر روی عضلات متمرکز بود، برروی توده‌های چربی و کاهش آنها نیز تمرکز دارد. این دستگاه همچنین، پالس‌های الکتریکی بیشتری نسبت به نسخه قبلی ایجاد می‌کند.

در طی جلسات درمان، بسته به نواحی مورد نظر روی شکم دراز می‌کشید. یک سری هندپیس روی بدن شما قرار می‌گیرند که با نوار الاستیک محکم می‌شوند. انرژی الکترومغناطیسی، از طریق این هندپیس ها به زیر پوست وارد می‌شود، سپس با امواج آر اف ترکیب می‌شود که باعث کاهش چربی می‌گردد. تاثیر حرارتی این دستگاه روی بافت چربی بسیار بیشتر است، به‌طوریکه می‌تواند در ۴ دقیقه اول به دمای لازم برای تخریب سلول‌های چربی برسد.

کاربردهای دستگاه ام اسکالپت نئو BT

از کاربردهای تخصصی دستگاه ام اسکالپت نئو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لاغری موضعی و چربی سوزی: بسیاری از افراد از چاقی ران‌ها، بازوها، باسن و نواحی دیگر بدن خود که به‌سختی تغییر حجم می‌دهند ناراضی هستند. با چربی سوزی توسط دستگاه ام اسکالپ نئو، لاغری و تناسب اندام خود را دوباره به دست آورید! با این دستگاه در هر جلسه کاهش ۳۰ درصدی ضخامت چربی های بدن را تجربه می‌کنید.
 • عضله‌سازی: با این روش شما می‌توانید با صرف تنها ۳۰ دقیقه، به‌صورت غیرتهاجمی برای عضله ‌سازی بدن خود به‌صورت موضعی اقدام کنید. البته، این دستگاه قابلیت اجرای عضله ‌سازی و لاغری موضعی به‌صورت همزمان را هم ارائه می‌دهد! بعد از هر جلسه، عضلات به طور متوسط ۲۵ درصد افزایش حجم پیدا خواند کرد.

چربی سوزی و عضله سازی با ام اسکالپت نئو چند جلسه است؟

تعداد جلسات چربی سوزی و عضله ‌سازی با این دستگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد. تعداد جلسات توسط پزشک متخصص با توجه به شرایط بدنی شما تعیین می‌گردد.

فاصله جلسات ام اسکالپت نئو چقدر است؟

در یک دوره معمولی از درمان با دستگاه ام اسکالپت نئو، فاصله بین جلسات یک هفته است. اما در دوره‌های با شدت بالا، فاصله بین جلسات به دو تا سه روز کاهش پیدا می‌کند.

هر جلسه لاغری با ام اسکالپت نئو چقدر زمان میبرد؟

هر جلسه از درمان با دستگاه ام اسکالپت نیو بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان می‌برد.

عوارض دستگاه ام اسکالپت نئو کدام‌اند؟

عوارض جانبی خاصی برای دستگاه ام اسکالپت نئو وجود ندارد، البته در انجام آن حتما باید موارد منع استفاده از این دستگاه‌ها را درنظر داشته باشید. از عوارض خفیف این دستگاه می‌توان به اسپاسم عضلانی موقت، درد موقت و قرمزی پوست اشاره کرد.

آیا دستگاه ام اسکالپت نئو ایمن است؟

این دستگاه تنها دستگاه تخصصی لاغری و عضله سازی دارای تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا برای استفاده همزمان از RF و HIFEM است. اثر بخشی و ایمنی دستگاه ام اسکالپت نئو به طور گسترده مورد آزمایش و تحقیق قرار گرفته است. این مطالعات نشان داده‌اند که EMSCULPT NEO به طور مداوم در از بین بردن چربی و عضله سازی موثر است. سنسور تعبیه شده در اپلیکاتور، دمای سطح پوست فرد را به صورت مستمر اندازه‌گیری می‌کند. همچنین برای ایمنی بیشتر، در صورت لزوم از انتشار گرمای ناخواسته به بافت جلوگیری می‌کند. این  سنسور حرارتی تعبیه شده در هر اپلیکاتور دمای پوست را اندازه‌گیری می‌کند، به همین دلیل باید همیشه با پوست بیمار در تماس باشد.

هزینه لاغری و عضله سازی با ام اسکالپت نئو چقدر است؟

هزینه لاغری و عضله ‌سازی با دستگاه ام اسکالپت نئو به عوامل مختلف بستگی دارد. ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات و پالس‌های لازم از جمله این عوامل هستند. برای اطلاع از هزینه فقط کافیست با کارشناسان ما در کلینیک مهرافروز تماس بگیرید.

چه افرادی کاندید لاغری موضعی با ام اسکالپ نئو هستند؟

برای استفاده از دستگاه ام اسکالپ نئو، این نکته را در نظر داشته باشید که این دستگاه به‌عنوان جایگزین لیپوساکشن استفاده نمی‌شود. درنتیجه افرادی که به وزن هدف خود نزدیک‌تر هستند بهترین کاندید برای استفاده از این روش درنظر گرفته می‌شوند. همچنین، ورزشکاران و کسانی که به دنبال افزایش قدرت عضلانی هستند تا عملکرد تمرینی خود را افزایش دهند، از این روش استفاده می‌کنند

چه کسانی نباید از دستگاه ام اسکالپت نئو استفاده کنند؟

افرادی که در بدن خود ایمپلنت فلزی دارند، نباید از این روش استفاده کنند. همچنین، استفاده از این روش برای افراد باردار و افرادی که BMI بالاتر از ۳۵ دارند ممنوع است.

یا ماندگاری لاغری با دستگاه ام اسکالپت نئو دائمی است؟

سلول‎های چربی که طی درمان با دستگاه ام اسکالپ نئو از بین می‌روند، برای همیشه نابود می‌شوند. درنتیجه از این نظر می‌توان گفت نتایج دائمی حاصل می‌کند. اما درمورد ماهیچه‌ها، باید در نظر داشته باشید که به نگهداری نیاز دارند. می‌توان گفت نتایج به‌دست آمده درمورد عضلات به مرور زمان کاهش پیدا می‌کنند. البته، ماندگاری نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. عواملی مانند رژیم غذایی، فعالیت بدنی و نگهداری از بدن در این موضوع تاثیرگذار هستند.

دوره نقاهت دستگاه لاغری ام اسکالپت نئو چند روز است؟

در روزهای درمان ممکن است تا چند ساعت بعد احساس درد داشته باشید. اما این درد بسیار خفیف بوده و از انجام کارهای روزمره شما جلوگیری نمی‌کند. این درمان قطعا جزو درمان‌های دردناک محسوب نمی‌شود. دوره نقاهت این روش به این صورت است که انگار به‌تازگی یک تمرین شدید داشته‌اید!

عضله سازی سریع با دستگاه ام اسکالپ نئو

برای شناخت عملکرد دستگاه ام اسکالپ نیو، لازم است تصور کنید که در حال تمرینات شکمی هستید و هر بار عضلات‌تان را منقبض می‌کنید. این انقباض‌ها منجر به به سفت شدن عضلات و کاهش چربی می‌شوند. این همان اتفاقی است که در این روش انجام می‌شود. با استفاده از این دستگاه، درواقع شما با استفاده از انرژی الکترومغناطیسی، در عرض سی دقیقه، عضلات خود را هزاران بار منقبض می‌کنید. درنتیجه، عضله‌سازی و کاهش چربی سریع‌تر اتفاق می‌افتد.
امواج صادر شده از این دستگاه، به بافت عضله تاثیر می‌گذارند، به‌طوریکه عضله درعرض ۲ دقیقه تا دمای ۴۰ تا ۴۱ درجه سانتی‌گراد می‌رسد. این افزایش گردش خون، مانند یک فعالیت کوتاه گرم کردن که قبل از اجرای تمرینات ورزشی انجام می‌دهید، ماهیچه‌ها را برای قرار گرفتن در معرض انقباضات آماده می‌کند. لازم به ذکر است در طول هر جلسه ۳۰ دقیقه ای با Emsculpt neo بدن شما بیش از ۲۰۰۰۰ انقباض عضلانی با شدت بالا را تجربه می‌کند. این میزان انقباض معادل انجام ۲۰۰۰۰ کرانچ در ۳۰ دقیقه است! کاری که یک انسان هرگز نمی‌تواند انجام دهد.

نتیجه لاغری با دستگاه ام اسکالپ نئو چه زمان قابل مشاهده است؟

درست مانند روش‌های مشابه، درمورد استفاده از دستگاه ام اسکالپ نئو هم نباید انتظار داشته باشید که یک شبه معجزه کند! اما تاثیر این دستگاه را بعد از یک یا دو جلسه احساس خواهید کرد. البته، در این روش، تغییرات عضلانی زودتر از چربی‌ها مشاهده می‌شوند. به‌طوریکه، پس از طی کردن جلسه دوم عضلات تغییر می‌کنند. اما درمورد چربی‌ها باید دو ماه از روند درمان را پشت سر بگذارید. پس از طی کردن یک دوره درمانی، ۱۵ تا ۲۰ درصد رشد عضلانی و کاهش چربی اتفاق می‌افتد. این دوره معمولا شامل ۴ جلسه می‌شود.

از دستگاه لاغری ام اسکالپ نئو برای کدام نواحی بدن می‌توان استفاده کرد؟

به‌طور کلی دستگاه ام اسکالپ نئو برای شکل‌دهی اندام بدن استفاده می‌شود و بیشترین کاربرد آن در نواحی شکم، پاها، بازوها و باسن است. البته برای استفاده در باسن، امواج آر اف حذف می‌شوند تا حجم باسن تغییر نکند. در این شرایط امواج الکترومغناطیسی تنها برروی تحریک توده عضلانی تمرکز دارند.

مراقبت‌ های قبل از ام اسکالپت نئو

قبل از حضور در جلسه درمان ام اسکالپت نیو این نکات را در نظر داشته باشید:

 • هرگونه جواهرات فلزی در ناحیه تحت درمان (پرسینگ) را خارج کنید.
 • بیش از حد غذا نخورید.
 • درصورت لزوم قبل از درمان ادرار کنید.
 • لباس راحت بپوشید.
 • اشیای فلزی مانند ساعت و کمربند و کارت اعتباری را کنار بگذارید.

مراقبت‌ های بعد از ام اسکالپت نئو

 • از مصرف سیگار و نوشیدن الکل خودداری کنید.
 • رژیم غذایی نامناسب را کنار بگذارید.
 • از مصرف برخی داروهای خاص خودداری کنید.
 • به اندازه کافی آب بنوشید.

بهترین مرکز لاغری با دستگاه ام اسکالپت نئو تهران

استفاده از دستگاه ام اسکالپت نئو با داشتن تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا، یکی از بهترین روش‌ها برای عضله ‌سازی سریع و چربی ‌سوزی موضعی محسوب می‌شود. برای رسیدن به اندامی ایده آل تنها کافیست با متخصصان لاغری در کلینیک مهرافروز صحبت کنید! زیرا استفاده از بهترین دستگاه های لاغری در کنار پزشکان مجرب شما را به نتیجه دلخواهتان می‌رساند.

مزایا دستگاه لاغری ام اسکالپت نئو

مزایای استفاده از این روش شامل موارد زیر می‌شوند:

 • ایجاد نتایج دلخواه بدون جراحی و بی‌حسی
 • مزیت دوگانه تقویت عضله و کاهش چربی
 • تخصصی ترین دستگاه لاغری و عضله سازی همزمان با کاهش چربی از طریق تحریک انقباضات عضلانی
 • کاهش دور شکم و ران بدون نیاز به ورزش تنها در ۴ جلسه
 • عضله سازی به ویژه در ناحیه شکم با قدرتی بیش از ۲۰ هزار دراز نشست تنها در ۳۰ دقیقه
 • تقویت و سفت کردن عضلات باسن، ران و ساق پا حرفه ای تر از هرحرکت ورزشی
 • مناسب برای افرادی که چربی اضافی زیادی ندارند اما عضلات قوی‌تر و اندامی زیباتر می‌خواهند.
 • نسبت به روش‌های کرایولیپولیز مانند کول اسکالپتینگ چربی بیشتری کاهش می‌دهد.
 • عدم وجود دوره نقاهت
 • دارای تائیدیه FDA آمریکا و CE اروپا
 • استفاده همزمان از RF و HIFEM سوالات متداولآیا دستگاه ام اسکالپت نئو بهترین دستگاه لاغری است؟بله، این دستگاه با داشتن تاییدیه FDA یکی از بهترین و ایمن‌ترین روش‌ها برای لاغری موضعی و عضله‌ سازی است. نتایج این روش در کوتاه مدت مشاهده می‌شوند و مدت ماندگاری این نتایج، بسته به سبک زندگی شما می‌تواند دائمی باشد. همچنین، هیچ دوره نقاهتی برای آن وجود ندارد. آیا لاغری با دستگاه ام اسکالپت نئو درد دارد؟این دستگاه بدون درد است، درواقع درد حاصل از آن مشابه با دردی است که بعد اجرای تمرینات ورزشی احساس می‌کنید.
مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *