تهران، نیاوران، روبروی جماران، جنب بانک سامان، پلاک 148، طبقه دوم
کلینیک زیبایی مهرافروز
Search
Close this search box.

دستگاه امتون Emtone

اولین و تخصصی‌ترین دستگاه درمان سلولیت پوست دنیا دستگاه امتون شناخته شده است. این دستگاه لاغری باعث فرم دهی به بدن، افزایش قوام و لیفت پوست و درمان سلولیت می‌شود. پس از گذراندن اولین جلسه، شاهد تغییرات و بهبود پوست خود خواهید بود!

دستگاه Emtone چیست؟

دستگاه لاغری امتون EMTONE یکی از جدیدترین روش‌ها برای لاغری موضعی بوده که بیشتر برروی رفع سلولیت تمرکز دارد. این دستگاه اولین و تنها دستگاه تخصصی درمان سلولیت در جهان است. این روش می‌تواند برای درمان بسیاری از بیماری‌های عضلانی و ارتوپدی نیز مفید باشد. این روند درمانی در مدت زمان کوتاه، بدون جراحی و به‌صورت کاملا ایمن انجام می‌شود. همچنین به تسریع روند بهبودی و کاهش دوره درمان کمک می‌کند.

علل شکل گیری سلولیت

 • سلول چربی افزایش حجم پیدا کرده و فشاری را به سمت بالاتر پوست و بین فضاهای بین لوبولار اعمال می‌کند.
 • فیبرهای کلاژن به علت ازدست دادن خاصیت ارتجاعی خود، سفت و سخت باقی مانده و در برابر افزایش حجم سلول‌های چربی وتغییر سایز آن‌ها مقاومت می‌کنند. در نتیجه شکل ظاهری پوست بصورت فرورفته و برجسته (پوست پرتقالی) در می‌آید.
 • پوست بدلیل آسیب به فیبرهای کلاژن والاستین، خاصیت ارتجاعی خود را از دست میدهد.
 • گردش خون در ناحیه این سلول‌های چربی، ضعیف تر عمل میکند.
 • مواد زائد ناشی از متابولیسم سلولی، درون فضای بینابینی سلول‌ها باقی می‌ماند.

عملکرد دستگاه EMTONE

دستگاه امتون لاغری یک برنامه کاهش وزن یا یک برنامه جایگزین ورزش نیست. در این دستگاه لاغری از انرژی RF برای تولید گرما استفاده می‌شود. گرما باعث شکسته شدن سلول‌های چربی می‌شود. در ابتدای جلسه، تکنسین دستگاه را با کمک لوسیون مرطوب کننده برروی پوست شما می‌چرخاند. این لوسیون یک ماده ملایم است که برای محافظت پوست و هدایت آسان دستگاه امتون استفاده می‌شود. در طول درمان، امواج RF بافت پوست را تا حدود ۴۴ درجه سانتیگراد (۱۱۱ درجه فارنهایت) گرم می‎کنند. به‌طور همزمان امواج صوتی نیز ساطع می‌شوند. Emtone به دلیل انتشار همزمان هر دو انرژی (آر اف مونوپولار و انرژی مکانیکی) تاثیر چشمگیر بر روی بافت همبند دارد که بالاترین اثربخشی را در مقایسه با کاربرد منفرد هر دو انرژی دارد. در نتیجه هم افزایی انتشار انرژی در Emtone، زمان جلسه درمانی به نصف کاهش یافته در حالی که میزان اثربخش آن چندین برابر شده است.

کاربردهای دستگاه امتون BTL

 • لاغری موضعی و درمان سلولیت پوست: دستگاه امتون به‌عنوان از بین برنده قوی سلولیت شناخته می‌شود. در این روش، با هدف قرار دادن عوامل متعدد ایجاد کننده سلولیت، تغییرات ساختاری در درم و بافت زیر جلدی پوست اتفاق می‌افتد که به رفع این مشکل کمک می‌کند.
 • فرم دهی به بدن: از این دستگاه می‌توان برای هر ناحیه‌ای از بدن که دارای ظاهرسلولیت است استفاده کرد. درنتیجه این روش درمانی به فرم‌دهی بدن نیز کمک می‌کند.
 • لیفت پوست با مکانیسم همزمان با RF: برای اولین بار در دنیاکمپانی BTL در دستگاه شاک ویو خود از اینتکنولوژی برای ترکیب با فناوری RF استفاده نموده است. این دستگاه علاوه‌بر رفع سلولیت، به لیفت آن نیز کمک کند. برای این منظور از انرژی مکانیکی و حرارتی به‌طور همزمان استفاده می‌شود.
 • افزایش قوام پوست: با استفاده از این روش می‌توانید درمان و رفع شلی پوست را هم تجربه کنید. این دستگاه به بازسازی رشته‌های کلاژن در بدن و افزایش گردش خون در بافت‌ها کمک می‌کند.

درمان سلولیت با امتون چند جلسه است؟

تعداد جلسات لاغری موضعی با دستگاه امتون با توجه به نیاز شما تعیین می‌شود. معمولا بیماران در ۴ جلسه به نتیجه مطلوب خود می‌رسند.

فاصله جلسات این روش درمانی چقدر است؟

به‌طور معمول فاصله بین جلسات لاغری موضعی با دستگاه امتون چند روز است. به‌طوریکه می‌توان هفته‌ای که یک یا دو بار در این جلسات شرکت کرد.

هر جلسه لاغری با امتون چقدر زمان میبرد؟

هر جلسه از لاغری موضعی با دستگاه امتون حدود ۲۰ دقیقه زمان می‎برد. این زمان به وسعت ناحیه درمان نیز بستگی دارد.

نتیجه درمان با امتون چه زمان قابل مشاهده‌ است؟

تمام مراجعه کنندگان پس از گذراندن اولین جلسه با دستگاه ام تون، اعلام کردند که پوستشان به طور قابل توجهی تغییر کرده و بهبود یافته است. این بهبود مستمر بوده و تا رسیدن به نتیجه مطلوب شما ادامه می‌یابد. برای مشاهده نتایج لاغری با دستگاه امتون، بیشتر افراد به حدود ۴ جلسه درمان نیاز دارند.

عوارض دستگاه EMTONE کدام‌اند؟

دستگاه امتون هیچ عارضه‌ای برای فرد ایجاد نمی‌کند.

هزینه لاغری و درمان سلولیت با امتون چقدر است؟

هزینه دستگاه لاغری امتون از هرشخص به شخص دیگر متفاوت است. عوامل مختلفی وجود دارند که قیمت نهایی را تعیین می‌کنند، این عوامل شامل ناحیه تحت درمان، اندازه و شدت سلولیت می‌شود. هرچه ناحیه تحت درمان بزرگ‌تر باشد به تعداد جلسات بیشتری نیاز است و درنتیجه، هزینه درمان بیشتر می‌شود. جهت اطلاع از هزینه رفع سلولیت می‌توانید با کارشناسان ما در کلینیک مهرافروز تماس بگیرید.

چه افرادی کاندید لاغری موضعی با امتون هستند؟

افرادی که به دنبال کاهش غیرتهاجمی سلولیت و بهبود کلی ظاهر پوست خود هستند بهترین کاندید برای لاغری با دستگاه امتون محسوب می‌شوند. برای لاغری موضعی با این دستگاه بهتر است افرادی از آن استفاده کنند که به وزن ایده‌آل خود نزدیک‌تر هستند.

چه کسانی نباید از این دستگاه لاغری استفاده کنند؟

زنان باردار و افرادی که در بدن خود قطعات فلزی دارند، به‌دلیل استفاده از امواج رادیویی در این دستگاه، نباید از آن استفاده کنند.

آیا ماندگاری لاغری با دستگاه امتون دائمی است؟

استفاده از دستگاه امتون برای لاغری تا حد زیادی برای رفع سلولیت تاثیر می‌گذارد. برای افزایش ماندگاری این نتایج لازم است که جلسات این درمان را تکرار کنید.

دوره نقاهت این دستگاه لاغری چند روز است؟

از آنجایی که این روش نیاز به بیهوشی یا جراحی ندارد، درنتیجه نیازی به دوره نقاهت طولانی نیست. بعد از هر جلسه از این روش می‌توانید به برنامه روزمره خود برسید.

درمان قوی سلولیت با دستگاه امتون

لیپو دیستروفی ژینوئید یکی از رایج‌ترین مشکلات پوستی است که به صورت عامیانه با نام سلولیت شناخته می‌شود. این تغییر در ظاهر پوست بعد از سنین ۲۰ الی ۳۰ سالگی  و بیشتر در خانم‌ها اتفاق می‌افتد. این مشکل ظاهری بیشتر در اندام‌های تحتانی مانند لگن، ران‌ها، شکم و… دیده می‌شود که ظاهری شبیه پوست پرتقال همراه با فرورفتگی و برآمدگی چربی زیر جلدی ایجاد می‌کند.

روش‌های تهاجمی و غیر تهاجمی متنوعی برای درمان این مشکل پیشنهاد شده است که معمولا شامل روش‌های مکانیکی، گرمایی، لیزر و… می‌شوند.

از بین این روش‌ها، تکنولوژی RF و روش‌های مکانیکی جزو برترین تکنیک‌های غیر تهاجمی درمان سلولیت در جهان انتخاب شده‌اند. زیرا این روش‌ها عوامل متعدد ایجاد کننده سلولیت را هدف قرار می‌دهند تا با ایجاد تغییرات ساختاری در درم و بافت زیر جلدی، به رفع آن کمک کنند.

در حال حاضر دستگاه‌های مختلفی در بازار وجود دارند که از RF یا انرژی مکانیکی برای درمان سلولیت به صورت مستقل یا به‌طور همزمان استفاده می‌کنند. پیشرفت‌های اخیر در این زمینه باعث به‌وجود آمدن دستگاهی با نام  Emtone شده است که توسط کمپانی BTL به بازار عرضه می‌شود. Emtone اولین و تنها دستگاهی است که می‌تواند به طور همزمان از امواج رادیو فرکانسی به صورت مونوپولار و انرژی مکانیکی برای درمان اختصاصی سلولیت در یک جلسه استفاده کند. این تکنولوژی توسط کمپانی BTL ثبت اختراع شده است. درواقع دستگاه امتون طی مراحل زیر، به از بین بردن سلولیت بدن کمک می‌کند:

 • کاهش حجم سلول‌های چربی
 • بازسازی رشته‌های کلاژن
 • تقویت ساختار الاستیسیته پوست
 • افزایش گردش خون در بافت
 • افزایش دفع ضایعات متابولیکی سلول‌ها

از دستگاه امتون برای کدام نواحی بدن می‌توان استفاده کرد؟

از لاغری موضعی با دستگاه امتون می‎توان در نواحی مختلف بدن استفاده کرد، اما بیشترین کاربرد آن برای نواحی شکم، بازوها، ران، پهلوها و باسن است.

بهترین مرکز لاغری با دستگاه امتون تهران

اگر به‌دنبال لاغری موضعی برای رفع سلولیت هستید، استفاده از دستگاه امتون بهترین گزینه پیش روی شما است. اما برای اجرای این روش باید به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید نتیجه مورد نظر را دریافت کنید. کلینیک مهرافروز با به‌کارگیری افراد متخصص در این زمینه می‌تواند بهترین خدمات لاغری با دستگاه امتون را به شما ارائه دهد. با کسب مشاوره توسط برترین متخصصین لاغری در کلینیک مهرافروز می‌توانید بهترین روش لاغری با دستگاه را انتخاب کنید. برای تعیین وقت مشاوره لاغری با ما در تماس باشید.

مراقبت‌ های قبل از درمان سلولیت با امتون

نکات مراقبتی برای قبل از این روش وجود ندارد.

مراقبت‌ های بعد از درمان سلولیت با امتون

هیدراته نگه داشتن پوست بعد از شرکت در جلسه امتون یکی از اصلی‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. درنتیجه، پیشنهاد می‌کنیم که دو روز قبل و بعد از جلسه درمان به مقدار زیاد آب بنوشید.

مزایا دستگاه امتون EMTONE

مزایای دستگاه امتون لاغری شامل موارد زیر می‌شوند:

 • افزایش قوام پوست و بهبود ساختار آن
 • درمان کامل سلولیت و ظاهر پوست پرتقالی اندام‌ها
 • افزایش الاستیسیته پوست
 • درمانی غیر تهاجمی برای سلولیت در تمامی افراد و تمام تیپ‌های پوستی
 • بدون محدودیت در BMI
 • بدون دوره نقاهت
 • غیرتهاجمی
 • اثبات شده توسط تحقیقات علمی
 • روند درمان سریع

سوالات متداول

آیا دستگاه امتون بهترین از بین برنده سلولیت پوست است؟

بله، این دستگاه یکی از قدرتمندترین روش‌ها برای از بین بردن سلولیت پوست محسوب می‌شود. با استفاده از این دستگاه می‌توانید بدون گذراندن دوران نقاهت، در کمترین زمان و با هزینه‌ای مقرون به‌صرفه رفع سلولیت را تجربه کنید. این روش به‌عنوان اولین و تنها سیستم غیر تهاجمی برای درمان سلولیت محسوب می‌شود.

آیا دستگاه امتون درد دارد؟

روند این درمان به‌صورت یک ماساژ توصیف شده است. حسی که شما زمان درمان با EMTONE تجربه میکنید مشابه حس ماساژ با سنگ گرم است. بنابراین می‌توانیم بگوییم که خیر این دستگاه درد ندارد.

آیا دستگاه امتون ایمن است؟

تحقیقات انجام شده درمورد این دستگاه مجوز FDA را به آن اختصاص داده است. طبق این تحقیقات اثرات نامطلوب ناشی از لاغری با دستگاه امتون بسیار نادر است، چراکه این دستگاه ایمنی بالایی دارد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *