تهران، نیاوران، روبروی جماران، جنب بانک سامان، پلاک 148، طبقه دوم
کلینیک زیبایی مهرافروز
Search
Close this search box.

لاغری

عکس دستگاه آیکون

دستگاه آیکون (Icoone)

یکی از دستگاه‌های لاغری دستگاه Icoone است. این دستگاه ساخت کشور آمریکا و دارنده تاییدیه FDA است. این دستگاه به از بین بردن بافت چربی

دستگاه امتون Emtone

اولین و تخصصی‌ترین دستگاه درمان سلولیت پوست دنیا دستگاه امتون شناخته شده است. این دستگاه لاغری باعث فرم دهی به بدن، افزایش قوام و لیفت پوست و درمان سلولیت می‌شود. پس از گذراندن اولین جلسه، شاهد تغییرات و بهبود پوست خود خواهید بود!

دستگاه ام اسکالپت نئو

چربی سوزی و عضله سازی را در یک زمان تجربه کنید! کاهش دور شکم و ران با دستگاه ام اسکالپ تنها در ۴ جلسه و عضله سازی تنها در ۳۰ دقیقه ممکن می‌شود! بیشترین کاربرد این دستگاه لاغری در نواحی شکم وپهلو، پاها، بازوها و باسن است.

دستگاه اوندا

بوتاکس زیر بغل بهترین راه برای کنترل و کاهش تعریق است. بسیاری از افراد هستند که غدد تعریقی آن‌ها دارای فعالیت بیش از حد نرمال است. تعریق زیاد به سادگی می‌تواند روز این افراد را تحت تاثیر قرار دهد. اگر بدون دلیل عرق می کنید و هیچ داروی ضد تعریقی نتوانسته به شما کمک کند یا داروهای شیمیایی زیادی را امتحان کرده‌اید، پیشنهاد میکنیم تزریق بوتاکس را برای تعریق زیر بغل در نظر بگیرید.

آنالیز سه بعدی بدن

آنالیز سه بعدی بدن در کلینیک مهرافروز توسط دستگاه Quantificare انجام می‌گردد. از این دستگاه برای بررسی میزان توده چربی و عضله بدن به صورت سه بعدی و ۳۶۰ درجه استفاده می‌شود. بررسی بدن با این دستگاه قبل از انجام جراحی‌های لاغری و زیبایی مثل پروتز سینه توصیه می‌شود.

EXIMIA

دستگاه لاغری اگزیمیا | EXIMIA

دستگاه لاغری اگزیمیا علاوه بر کاهش سایز و لاغری دارای کاربردهای دیگری از جمله رفع غبغب، رفع ترک های پوست و استرچ مارک، جوانسازی پوست بدن و… است. لاغری با دستگاه اگزیمیا در ۲ الی ۴ جلسه قابل به خوبی قابل مشاهده است.